Jak wygląda zwiedzanie Budapesztu z licencjonowanym węgierskim przewodnikiem?

Chciałabym odpowiedzieć na zadawane często pytanie, dotyczące przebiegu zwiedzania z licencjonowanym przewodnikiem węgierskim.

Tylko przewodnik z odpowiednim węgierskim dokumentem zezwalającym na oprowadzanie grup turystycznych może oprowadzać grupy na terytorium Węgier.

Zwiedzanie opiera się o stale punkty programu. Plan zwiedzania w razie potrzeby indywidualnie dopasowujemy do potrzeb grupy, jeśli grupa jest duża to miasto zwiedzić możemy przemieszczając się z miejsca na miejsce autobusem, jedziemy, wysiadamy i zwiedzamy. Przy mniejszych grupach, tudzież rodzinach, czy znajomych zwiedzających Węgry, zwiedzamy przeważnie pieszo lub z pomocą komunikacji miejskiej, która w Budapeszcie jest bardzo sprawna.

Każdy program obejmuje zwiedzanie najważniejszych obiektów historycznych miasta oraz podziwianie i poznawanie przepięknej i wspaniale zachowanej architektury Budapesztu. Podczas zwiedzania Pesztu i Budy, usłyszeć można wiele ciekawych opowieści o kraju Madziarów, najważniejsze informacje dotyczące Węgier, zarys historii, a także nie jedną interesującą legendę i opowieść węgierską. Całodniowe zwiedzanie Budapesztu pozwoli poczuć wyjątkową atmosferę tego przepięknego miasta. Zwiedzając Budapeszt autokarem, pieszo, lub komunikacją miejską, pokazujemy nie jedno zaczarowane miejsce stolicy Węgier, odkrywamy tajemnice miasta, jego przeszłość, opowiadamy najciekawsze współczesne fakty o ludziach i kraju. Dzielimy się z naszą bogatą wiedzą i doświadczeniem.

Zwiedzanie zależy od wielkości grupy, wymagań, a długość programu dopasowujemy wg wcześniejszych uzgodnień przeprowadzonych drogą e-mailową bądź telefoniczną. Prawie każdy program obejmuje zwiedzanie Wzgórza Zamkowego z Basztą Rybacką, kościołem NMP - nazywanym też kościołem Macieja, następnie Pałac Królewski z Biblioteką i Galeriami, Góra Gellerta z Cytadelą, najstarsze kąpielisko z czasów panowania Turków, plac Clarka Adama, tunel, pierwszy most na Dunaju w Budapeszcie, Bazylika króla Stefana, plac Deaka, aleje Andrassyego, Opera, Oktogon, Plac Bohaterów, Park miejski, kąpielisko Szechenyego.

Przewodnik w przeciągu zaledwie kilku godzin pokazuje wszystko co "najważniejsze" w Budapeszcie. Po zwiedzaniu z miejscowym przewodnikiem, każdy zadowolony turysta zawsze chce wrócić tutaj szybko, aby jeszcze lepiej poznać kraj, jego kulturę, zabytki, zwyczaje i ludzi.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie pozdrawiam

Bönditzné Siwiec Magdalena

Kontakt w sprawie tej oferty

Imię i nazwisko: *
E-mail: *
Numeru telefonu: *
Wiadomość dla nas:
Wpisz znaki widoczne na poniższym obrazku.
Budapeszt zwiedzanie
Zwiedzanie Budapesztu autobusem dla turystow indywidualnych i grup: drugi dzień zwiedzania gratis!
Zwiedznie Budapesztu autobusem! Audioguide po polsku!