Zwiedzanie Budapesztu 4 godziny: Budapeszt w pigułce

Często zdarza się ze grupa ma tak mało czasu a chęci poznania Budapesztu są tak wielkie, ze przewodnik musi jakoś zgrabnie temu sprostać.

Często zdarza się ze grupy, która przyjeżdżają do Budapesztu na zwiedzanie maja tak mało czasu a chęci poznania Budapesztu są tak wielkie, ze przewodnik musi jakoś zgrabnie temu sprostać. Dlatego wymyśliłam "Budapeszt w pigułce", czyli w wyjątkowy sposób dobrane zwiedzanie najatrakcyjniejszych obiektów historycznych miasta.

Budapeszt zwiedzanie 4 godzinyPodczas zwiedzania miasta, usłyszycie Państwo najważniejsze informacje dotyczące Węgier, a także interesujące opowieści i legendy węgierskie. Zapoznacie się z wybranymi, najistotniejszymi miejscami historycznymi stolicy Węgier takimi jak Góra Gelerta, Parlament, Plac Bohaterów, Wzgórze Zamkowe, Bazylika króla Stefana, kościół króla Macieja.

4 godzinne zwiedzanie Budapesztu umożliwi wstępne zaprzyjaźnienie się z pełną różnorodności naturą miasta. Pozwoli łatwo przyswoić zarys historyczny kraju, umożliwi zaprzyjaźnienie się z Węgierskością. Przewodnicy po polsku opowiadają o historii, zabierają grupy do najważniejszych miejsc w Budapeszcie i pokazują to co warto wiedzieć, widzieć i znać, ponieważ są to wykwalifikowani miejscowi przewodnicy z Budapesztu posiadający węgierskie państwowe uprawnienia potrzebne do oprowadzania grup.

Kontakt w sprawie tej oferty

Imię i nazwisko: *
E-mail: *
Numeru telefonu: *
Wiadomość dla nas:
Wpisz znaki widoczne na poniższym obrazku.
Budapeszt zwiedzanie
Zwiedzanie Budapesztu autobusem dla turystow indywidualnych i grup: drugi dzień zwiedzania gratis!
Zwiedznie Budapesztu autobusem! Audioguide po polsku!