Kőszeg, Dni smaków Naturparku i Jarmark Urszuli

Zapraszamy serdecznie do Kőszeg na Dni smaków Naturparku oraz Jarmark Urszuli 24 i 25 października. Po raz drugi Polsko-Węgierska Grupa Przyjaźni z Kőszeg (Kőszegi Magyar-Lengyel Baráti Kör) zaprezentuje polskie potrawy w międzynarodowym konkursie kulinarnym, obok grup węgierskich, niemieckich i chorwackich.

Polskie potrawy będą przygotowywali: Bönditzné Siwiec Magdalena, Piotr Konieczka, Bönditz Szabolcs Tamás i najmłodszy uczestnik konkursu Bönditz Szabolcs Krisztián. Celem konkursu jest promocja regionu Kőszeg, jak również prezentacja smaków, tradycji i zwyczajów innych narodowości zamieszkujących rejon Przedalpia węgierskiego i w tym właśnie Polaków. Polska tradycyjna kuchnia, kultura i zwyczaje cieszą się zainteresowaniem wśród mieszkańców Węgier zachodnich. Z myślą o gościach i turystach mówiących po polsku powstała strona www.koszeg.pl

Dni smaków Naturparku oraz Jarmark Urszuli jest dużym kulinarno, artystyczno, rodzinnym wydarzeniem międzynarodowym na które z roku na rok przyjeżdża coraz więcej turystów. Impreza jednak zachowała wyjątkowy i oryginalny klimat. Wyroby rękodzielnicze i kulinarne wykonywane są tradycyjnie własnoręcznie od początku do końca. Przez to są autentyczne i niepowtarzalne.
Zapraszamy serdecznie na to wyjątkowo smaczne Polsko-Węgierskio-Niemiecko-Chorwackie wydarzenie w przepięknej scenerii Zamku w Kőszeg.
Pozdrowienia z Kőszeg przesyła

Bönditzné Siwiec Magdalena

Kontakt w sprawie tej oferty

Imię i nazwisko: *
E-mail: *
Numeru telefonu: *
Wiadomość dla nas:
Wpisz znaki widoczne na poniższym obrazku.