Bogaty program folklorystyczny rejs i kolacja na statku

Podziwiając przepiękne widoki ze statku możesz zjeść smaczny posiłek na naszym statku.

Panorama Budapesztu została dodana do światowego dziedzictwa kultury UNESCO. Popłyń z nami i przeżyj wyjątkowe chwile w Budapeszcie. Podziwiając przepiękne widoki ze statku możesz zjeść smaczny posiłek na naszym statku. Dunaj, to bardzo ważna i potężna rzeka, mająca swoje źródło w Niemczech.

W drodze do Morza Czarnego przepływa przez wiele stolic, w Budapeszcie przepływając przez serce miasta tworzy jedną z najpiękniejszych panoram na kontynencie. Historyczne budynki jak skarby nabrzeża Dunaju, obejmują nowe budowle, przeszłość miesza się z przyszłością. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia stolicy w najbardziej romantyczny sposób, czyli odbywając rejs statkiem.

Będą Państwo przywitani na pokładzie jednego z naszych klimatyzowanych lub ogrzewanych statków, który odbędzie rejs z doskonałym ciepłym bufetem. Kolacja przygotowana jest przez jedynego na Węgrzech Gault Millau szefa kuchni, Klöter Gregor-grex. W romantycznej atmosferze podczas kolacji przy świecach podziwiać można wspaniały widok na miasto pływające w blasku świateł. Po kolacji można również podziwiać panoramę z otwartego górnego pokładu statku.

Kontakt w sprawie tej oferty

Imię i nazwisko: *
E-mail: *
Numeru telefonu: *
Wiadomość dla nas:
Wpisz znaki widoczne na poniższym obrazku.