Rejs ekskluzywnym statkiem po Dunaju z kolacją przy muzyce granej na żywo

Panorama Budapesztu została dodana do światowego dziedzictwa kultury UNESCO. Popłyń z nami i przeżyj wyjątkowe chwile w Budapeszcie. Podziwiając przepiękne widoki ze statku możesz zjeść smaczny posiłek na naszym statku. Dunaj, to bardzo ważna i potężna rzeka, mająca swoje źródło w Niemczech.

W drodze do Morza Czarnego przepływa przez wiele stolic, w Budapeszcie przepływając przez serce miasta tworzy jedną z najpiękniejszych panoram na kontynencie. Historyczne budynki jak skarby nabrzeża Dunaju, obejmują nowe budowle, przeszłość miesza się z przyszłością. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia stolicy w najbardziej romantyczny sposób, czyli odbywając rejs statkiem.

Budapeszt ma wiele twarzy. To tętniące życiem miasto uspokaja się trochę w nocy, zapalają się światła, a nowe miasto wychodzi z mroku. Stworzyliśmy ten program dla tych, którzy chcą cieszyć się wspaniałym widokiem miasta pływającego w blasku świateł, w romantycznej atmosferze przy świecach oraz zjeść romantyczną kolację na statku przy muzyce na żywo. Muzyka salonowa wykonywana jest przez 3 członków nagrodzonej Orkiestry Ludowej Rajkó.

Rejs odbywa się na pokładzie jednego z naszych klimatyzowanych lub ogrzewanych statków, który odbędzie rejs z doskonałym ciepłym bufetem i muzyką na żywo. Lunch jest przygotowany przez jedynego na Węgrzech Gault Millau szefa kuchni, Klöter Gregor-grex.

Aby uzyskać szczegółowe menu kolacji wystarczy się z nami skontaktować.

Kontakt w sprawie tej oferty

Imię i nazwisko: *
E-mail: *
Numeru telefonu: *
Wiadomość dla nas:
Wpisz znaki widoczne na poniższym obrazku.