Kolacja z folklorem, degustacja win i zwiedzanie największych piwnic w Budapeszcie

Zapraszamy na niezapomniany wieczór w Budapeszcie, zaczynając od zwiedzania piwnic, połączonego z degustacją win, po której odbyć się może kolacja przy winie i muzyce węgierskiej połączona z programem folklorystycznym. Zwiedzenie Fabryki Szampana, albo spacer po piwnicy win gdzie znajduje się największa na świecie beczka napełniona winem.

Beczka o pokaźnych rozmiarach, bo jej zawartość to ponad sto tysięcy litrów (102.230 l), długość to 6,14 m, średnica to 4,7 m, największa średnica „na brzuchu” to 5,8 m. Same obręcze ważą aż 4 tony, waga ogólna beczki wynosi 18 ton! Nasi goście po krótkiej wizycie w piwnicy dochodzą do olbrzymiej beczki, przed którą odbywa się degustacja.

Zwiedzania Piwnicy z szampanem prezentacja tradycyjnego procesu produkcji szampana i jego różnymi technologiami. W trakcie zwiedzania zwiedzający dowiadują się o tajemnicach tzw. procesu „degorzacji”, czyli o tym, w jaki sposób leżakuje się szampana przez parę lat tak, aby w końcu, po oczyszczeniu nie trzeba było szampana przelewać do drugiej butelki, lecz trzymać go w oryginalnej butelce i w ten sposób rozprowadzić po sieci handlowej.

Kontakt w sprawie tej oferty

Imię i nazwisko: *
E-mail: *
Numeru telefonu: *
Wiadomość dla nas:
Wpisz znaki widoczne na poniższym obrazku.