EDEN dzień: Impreza Naturpark przy domach Stajer w Kőszeg

21 maja zapraszamy serdecznie do Kőszeg na dzień EDEN, na imprezę organizowana przez organizacje Naturpark w Kőszeg.


Link
Wstęp jest darmowy. Impreza odbędzie się od 11:00 do 16:00. Autobus do miejsca imprezy rusza z placu Károly Róbert tér o godzine: 10:00, 12:00, 14:00, 16:00. Autobus jest w cenie 300 Ft/osoba (dzieci do 6 lat za darmo).

W przepięknej scenerii pośród kilkusetletnich drzew na gorze Szabó w Kőszeg stoją Domy Stajer. Tutaj odbedzie sie nowa impreza Naturpark. W programie bedzie wiele ciekawych wystepow, bufet, degustacja win oraz jarmark z wyrobami rekodzielniczymi miejscowych artystów. Zapraszamy serdecznie.

W zwykły dzień w przeciągu roku, można się tutaj dostać tylko na pieszo, autokary turystyczne nie mogą wjezdzac na teren parku. Dlatego organizujemy wycieczki połączone z poznawaniem tutejszej przyrody i zwiedzaniem miasta Kőszeg. Tutejsze lasy są w doskonałym stanie ponieważ organizacja Naturpark dba o nie. Lasy są wyjątkowo bogate w wiele strzeżonych roślin, olbrzymie dęby, kasztany jadalne, nawet 500 letnie drzewa. Góry kryją wiele ciekawostek, które zna tylko miejscowy przewodnik, historii, również takich, które dopiero teraz są odkrywane. To doskonały program na odnalezienie równowagi ciała i umysłu. Domy Stajer maja stara historie, to Maria Teresa z rodu Habsburgów je budowała w przeszłości spełniały rożne funkcje. Dziś są wyjątkowo interesującym miejscem dla turysty.

Miejscowy przewodnik Bönditzné Siwiec Magdalena zaprasza Państwa na ten ciekawy program. Dalsze informacje dotyczące zwiedzania Kőszeg i innych programów znajda Państwo na www.koszeg.pl

Kontakt w sprawie tej oferty

Imię i nazwisko: *
E-mail: *
Numeru telefonu: *
Wiadomość dla nas:
Wpisz znaki widoczne na poniższym obrazku.