Zwiedź Budapeszt z licencjonowanym przewodnikiem

Na Węgrzech tylko przewodnik z odpowiednim węgierskim dokumentem zezwalającym na oprowadzanie turystów, może oprowadzać grupy na terytorium Węgier. Tylko znajomość jeżyków, doświadczenie i wiedza, umożliwia turystom komfortowe zwiedzanie Budapesztu i innych węgierskich miast.


Zwiedzanie opiera się o stale punkty programu. Plan zwiedzania w razie potrzeby indywidualnie dopasowujemy do potrzeb grupy, jeśli grupa jest duża to Budapeszt zwiedzamy autokarem i pieszo. Przy mniejszych grupach, zwiedzamy pieszo lub z pomocą komunikacji miejskiej.

Każdy program obejmuje zwiedzanie najważniejszych obiektów historycznych miasta oraz podziwianie i poznawanie przepięknej i wspaniale zachowanej architektury Budapesztu. Podczas zwiedzania Pesztu i Budy, usłyszeć można wiele ciekawych opowieści o kraju Madziarów, najważniejsze informacje dotyczące Węgier, zarys historii, a także nie jedną interesującą legendę i opowieść węgierską. Całodniowe zwiedzanie Budapesztu pozwoli poczuć wyjątkową atmosferę tego przepięknego miasta. Zwiedzając Budapeszt autokarem, pieszo, lub komunikacją miejską, pokazujemy nie jedno zaczarowane miejsce stolicy Węgier, odkrywamy tajemnice miasta, jego przeszłość, opowiadamy najciekawsze współczesne fakty o ludziach i kraju. Dzielimy się z naszą bogatą wiedzą i doświadczeniem.

Zwiedzanie zależy od wielkości grupy, wymagań, a długość programu dopasowujemy wg wcześniejszych uzgodnień przeprowadzonych drogą e-mailową bądź telefoniczną. Prawie każdy program obejmuje zwiedzanie Wzgórza Zamkowego z Basztą Rybacką, kościołem NMP - nazywanym też kościołem Macieja, następnie Pałac Królewski z Biblioteką i Galeriami, Góra Gellerta z Cytadelą, najstarsze kąpielisko z czasów panowania Turków, plac Clarka Adama, tunel, pierwszy most na Dunaju w Budapeszcie, Bazylika króla Stefana, plac Deaka, aleje Andrassyego, Opera, Oktogon, Plac Bohaterów, Park miejski, kąpielisko Szechenyego.

Przewodnik w przeciągu zaledwie kilku godzin pokazuje wszystko co "najważniejsze" w Budapeszcie. Po zwiedzaniu z miejscowym przewodnikiem, każdy zadowolony turysta zawsze chce wrócić tutaj szybko, aby jeszcze lepiej poznać kraj, jego kulturę, zabytki, zwyczaje i ludzi.

Zainteresowanych zapraszamy do zwiedzania z nami!