Kąpielisko Gellerta - ekskluzywny wypoczynek w przystepnej cenie

Dopełnieniem zwiedzania Budapesztu bedzie kąpiel, wypoczynek i relaks w jednym takim na świecie i nie mającym sobie równego uzdrowisku termalnym Gellért.

Już Rzymianie w II wieku odkryli zdrowy wpływ źródeł termalnych znajdujących się wewnątrz Budapesztu, jednak kultura kąpieli zaczęła rozwijać się dopiero w tureckich czasach, czyli w XVI w. Od jego budowy w 1918 roku, Gellért Spa jest jednym z najbardziej prestiżowych kąpielisk termalnych po stronie Budy. Spa Gellért słynie z sali głównej i galerii oraz ze szklanego dachu, zbudowany jest w stylu Art Nouveau, łaźnie musujące i odkryty basen ze sztucznymi falami. Łaźnię zdobią liczne meble w stylu art nouveau, artystyczne mozaiki i rzeźby.

Oferujemy bilety wstępu do dwóch najbardziej eleganckich kąpielisk termalnych w Budapeszcie: łaźnia Gellert i łaźnia Széchenyi. Szybkie i łatwe wejście przy naszej odseparowanej kasie. Rezerwując bilety z wyprzedzeniem, można uniknąć często długiego czasu oczekiwania w kolejce na miejscu. Zarezerwuj bilety u nas już dziś, aby w dniu przyjazdu nie tracić czasu na stanie w długich kolejkach.