Rejs statkiem z kolacją + program węgierski z muzyką na żywo

Panorama Budapesztu należy do światowego dziedzictwa kultury UNESCO. Popłyń z nami i przeżyj wyjątkowe chwile w Budapeszcie.


Podziwiając przepiękne widoki podczas dwugodzinnego rejsu, można zjeść wyjątkową kolację na statku w formie szwedzkiego stołu. Dunaj, to bardzo ważna i potężna rzeka, ma 2842 km i przepływa przez 8 krajów, z tego 28 km przepływa przez Budapeszt.

W drodze do Morza Czarnego przepływa przez wiele stolic, w Budapeszcie przepływając przez serce miasta tworzy jedną z najpiękniejszych panoram na kontynencie. Historyczne budynki jak skarby nabrzeża Dunaju, obejmują nowe budowle, przeszłość miesza się z przyszłością. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia stolicy w najbardziej romantyczny sposób, czyli odbywając rejs statkiem.


Budapeszt ma wiele twarzy. To tętniące życiem miasto uspokaja się trochę w nocy, zapalają się światła, a nowe miasto wychodzi z mroku. Stworzyliśmy ten program dla tych, którzy chcą cieszyć się wspaniałym widokiem miasta pływającego w blasku świateł, w romantycznej atmosferze przy świecach oraz zjeść romantyczną kolację na statku przy muzyce na żywo. Muzyka salonowa wykonywana jest przez 3 członków nagrodzonej Orkiestry Ludowej Rajkó.

Potrawy podawane podczas kolacji są wyjątkowo wykwintne i smaczne. Reprezentują węgierskie rejony kulinarne, są to najważniejsze madziarskie zestawy smaków.


Rejs odbywa się na pokładzie jednego z naszych klimatyzowanych lub ogrzewanych statków, który odbędzie rejs z doskonałym ciepłym bufetem i muzyką na żywo. Lunch jest przygotowany przez jedynego na Węgrzech Gault Millau szefa kuchni, Klöter Gregor-grex.