Kolacja z węgierskim programem folklorystycznym

Kolacja z programem folklorystycznym jest bardzo lubianą atrakcją w Budapeszcie. Duża Budapesztańska restauracja z możliwością parkowania dla autokarów zaprasza serdecznie na tradycyjną kuchnię madziarską, muzykę węgierską. Jest to wieczorny program rozrywkowo-folklorystyczny, jednym słowem dobra i niezapomniana zabawa w Budapeszcie.

Zapraszamy serdecznie do rezerwacji programu za naszym pośrednictwem, ponieważ jako węgierska firma z Węgier, z dużym doświadczeniem, jesteśmy w stanie najlepiej Państwu doradzić.

Restauracja jest przestronna i duża, w części wewnętrznej restauracji dominuje kolor niebieski i jeden z charakterystycznych węgierskich motywów zdobniczych.


W restauracji znajduje się cześć ogrodowa, będąca wspaniałym miejscem podczas letnich przyjemnych wieczorów, tutaj dominuje kolor czerwony i charakterystyczna krata.

Pyszna i niepowtarzalna zupa gulaszowa, którą w prawdziwym profesjonalnym wydaniu można spróbować tylko na Węgrzech, Węgierski rosół z kury z warzywami i makaronem.


Brossoi apropecsenye, Gulasz z cielęciny z węgierskimi kluseczkami, Półmisek Budapeszt, Zupa kremowa z borowików z orzechami włoskimi, Strudel domowy pieczony w piecu, to tylko kilka dan które można spróbować podczas kolacji.

Tradycyjna kuchnia węgierskich bratanków i muzyka węgierska, jednym słowem dobra i niezapomniana zabawa. Doskonały program rozrywkowy zarówno dla większych grup jak i mniejszych, rodzin oraz turystów indywidualnych.

Kolacja z programem folklorystycznym to udane zakończenie bogatego we wrażenia dnia spędzonego w Budapeszcie. Kolacja składa się z kilku dań i alkoholi w wielu różnorodnych zestawach.

Program składa się z prezentacji folklorystycznych i pokazów wokalno-tanecznych. To doskonała możliwość aby wypróbować typowo węgierskie dania i doskonale się bawić, ponieważ podczas programu artyści wybierają ochotników z grupy bawiących się gości i zapraszają do wspólnego Czardasza.