Rejs statkiem po Dunaju z kolacją oraz programem

Chcesz przeżyć coś niesamowitego w Budapeszcie? Jeśli tak to, to jest właśnie program dla Ciebie: Rejs i wyjątkowo elegancka kolacja na statku z programem do wyboru: Piano Battle Show lub Folklore & Operetta Show.


Wieczorny nastrojowy występ dwóch uzdolnionych pianistów i fantastycznej piosenkarki. W ramach programu zabrzmią znane i lubiane dla większości Gości romantyczne i rozrywkowe utwory, zapewniające miły nastrój, będący doskonałym tłem dla wyśmienitej kolacji.


Folklorystyczny program rozrywkowy z udziałem utalentowanych tancerek i tancerzy, którzy w kolorowych strojach wykonując produkcje taneczne, przedstawiają tradycyjne tańce węgierskie i ich przemiany na przestrzeni stuleci. Uczestnicy programu, słuchający doskonałej gry muzyków na instrumentach klasycznych, poznają klasyczne utwory węgierskie z umiejętnie wplecionymi elementami muzyki ludowej.


Panorama serca Budapesztu i widoki na wzgórza Budy i ulice Pesztu podziwiane podczas rejsu dadzą wszystkim niezapomnianych wrażeń i pozostaną w pamięci na zawsze.

Aby otrzymać ceny rejsu i zestawy menu kolacji wystarczy zadzwonić na numer 0036/20-955-99-11 lub wysłać zapytanie:

Kontakt w sprawie tej oferty

* Imię i nazwisko:
* E-mail:
Numeru telefonu:
Wiadomość dla nas:
Wpisz znaki widoczne na poniższym obrazku